Deelnemers 2019

– Bramverzameling (Diverse werken)
– Hans van Dam (Lezing Niet Aangeboren Hersenletsel)

– Johan Schoterman (Officiele Opening + Muziek)

– Danny Rebel (Doeken)

– Peter van Hemert (Doeken)

– Harry Vossen (Illustraties)

– Dineke Renkema (Doeken)

– Jelle de Graaf (Installatiekunst)

– Marousia vd Woerd (Doeken)

– Maudy Alferink (Doeken)

– Pieter Zandvliet (Illustratie)

– Sandra Zandvliet (Doeken)

– Sjaak Klein Herenbrink (Custom fire pits)

– Berndz (Live Presentatie)

– Guido Tuink (Keramiek)

– Lorna Buckley (Performance)

– Lastplak (+ Live graffiti)

– Albert Klemtoonrecords (Muziek en expo)

– Atelier de Verbeelding (Film en diversen)

– De Horsthoeve (Diversen)

– Etty Kastein (Diversen en Graaicultuur)

– Erwin Brinkman (Expo en Muziek)

– De Jeugd (Muziek)

– Kleazer (Muziek)

– Bacon Fat Louis (Muziek)

– Sicky Betts (Muziek)

– The RaptorZ (Muziek)

– Buried (Muziek)

– Rude Radiation (Muziek)

– The Bucket Boyz (Muziek)

+ Meerrrrrr

WAK 2018:

  • Fotoclub Salland
  • Carmel College Salland i.s.m. Bart Spit
  • Carmel College Salland Bigband
  • Drumfanfare St. Caecilia
  • Gemeente Raalte
  • Ton Lammers
  • Poëziekring Raalte
  • Kinderkoor Discover
  • Bertina Tilma
  • Erika Bruin
  • Dineke Renkema Bakker
  • Marit Otte
  • Alyn Swienink
  • Els Holland
  • Annette Kiekebosch
  • Hilda Haselberg
  • Johan Schoterman
  • Annette Wijninga
  • Lydha Brandwagt
  • Paula Kroeze
  • Berndz
  • Mariët Wichers Schreur
  • Radio Beachbum
  • Bram de Krosse
  • Pieter Zandvliet
  • Jamie Nee
  • Matthew Jansen
  • Kantklosatelier Elisabeth
  • Henk Zielman
  • Kai Severe
  • Hanneke Luttikhuis
  • Bernadette Tulling
  • Harry Vossen
  • Rian van Schendel
  • Cigarbox Henri
  • Ralda
  • Sybilla Tonissen
  • Timo de Jong
  • Pieter Naterop
  • Janny van der Sande
  • Marije Gies
  • For Saxes Only
  • Ruud Fieten
  • Marvelous
  • Wies Jansen Holleboom
  • Melvin van Weert

Kunstroute Heino 2018:

  • Agnes Neimeijer
  • Alejandra Roetenberg
  • Annette Wijninga
  • Annie Lute
  • Anny Ogink-ten Have
  • Bernd te Winkel
  • Bertha Nijkamp
  • Dewi Piscaer
  • Dorien Kouwert
  • Gerty Bolle
  • Jan Riepma
  • Jos van Westing
  • José Reuvekamp
  • Kees Nieuwenburg
  • Martha en Benio Hooijschuur
  • Marian Pouw
  • Marieke Zomer en Susanne van Paridon
  • Marije Steenbergen
  • Moniek Peek
  • Nell Griffioen de Smalen
  • Noreen Riepma
  • Ria Bekker
  • Roely Jansen
  • Sjaak Klein Herenbrink
  • Tineke Hutten
  • Wilma Luttenberg
  • Ouderenproject Wooldhuis
  • Ingrid van Eijk
  • SVP Popkoor
  • Troostdichter
  • Henk Kiwi